Poradenské centrum

UniLink je jediné poradenské centrum pre zahraničné vysokoškolské štúdium v Čechách a na Slovensku, ktoré svoje služby poskytuje úplne zadarmo. Náš tím je zložený z absolventov a študentov britských univerzít, ktorí svoje skúsenosti chcú podávať ďalej a uľahčovať prijímacie konanie a štúdium na zahraničných univerzitách ďalším nadšeným študentom zo Slovenska.

V UniLinku ponúkame štúdium na 50 britských partnerských univerzitách. Zabezpečíme všetky potrebné formality, od vybratia vhodnej univerzity a študijného odboru, otestovania angličtiny a vybavenia študentskej pôžičky až po zabezpečenie ubytovania a transferu z letiska.

UniLink neponúka podporu a všetky potrebné informácie len študentom, ale aj ich rodičom. Rodičia našich študentov sa nás môžu kedykoľvek počas štúdia obrátiť s akýmikoľvek otázkami.

študentov
univerzít